Wizyta absolwentki PDF Drukuj Email

Niezwykłe spotkanie uczniów  klas VII i VIII z absolwentką naszej szkoły miało miejsce 10. października.

Pani Iwetta opowiedziała o tym, jak potoczyło się jej życie po opuszczeniu podstawówki w Brynicy (wspaniałe Liceum Plastyczne, kierunkowe studia magisterskie, praca w Domu Kultury i w szkole oraz obecnie we własnej firmie "Lukrowa Kraina"- wytwórni tortów artystycznych). Uczniowie dowiedzieli się, że podążając za marzeniami, można pracować i czerpać z tego przyjemność. Warto rozwijać wachlarz swoich umiejętności i realizować kolejne cele. Na koniec uczniowie z zaciekawieniem uczestniczyli w pokazie tworzenia figurki z materiałów cukierniczych. (SZ.)